Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Podpořte Adrianku!

11.06.2021 | Petr Špaček

Výtěžek z oslav 120. výročí fotbalu v Brandýse nad Labem, půjde na charitativní účely. V článku si můžete přečíst příběh malé Adrianky a dozvědět se, jak i Vy fanoušci můžete pomoci.

„Přestože pacienty ošetřuji denně, záchrana vlastního dítěte byla moje největší životní prověrka,“ vzpomíná na příchod své dcery Adrianky lékař Jan. Kvůli komplikacím při porodu se do záchrany své vlastní dcery musel zapojit dokonce i sám otec. Nakonec vše dobře dopadlo, přesto se malá Adrianka musí dodnes potýkat s následky.
Výrazně by holčičce mohla pomoci intenzivní terapie. Pro tento účel si její rodiče zvolili Neurorehabilitační kliniku AXON, která nabízí speciální rehabilitační program. Jeho velkou výhodou je robot Lokomat, který Adrianě může hodně pomoci s nácvikem chůze.
„Adrianka se už v terapii začala cítit pohodlněji, více se i usmívala. Určitě je vidět zlepšení, když stojí vzpřímeně a drží se ve stoje, z čehož dříve měla strach. Ale stále potřebuje více cvičit a zároveň hodně motivace. Musí trénovat hlavně chůzi po užších místech a po schodech nahoru a dolů, sed na nestabilních površích,“ popisuje dosavadní posun holčičky primářka kliniky AXON Jarmila Zipserová.
Bohužel pojišťovny tuto intenzivní terapii prakticky neproplácí. Rodiče malé Adrianky se proto rozhodli obrátit na veřejnost a všem dárcům velmi děkují, že jejich dcera bude mít šanci na to, že si jednou bude moct hrát s ostatními dětmi.

K tomuto projektu jsme se připojili i my jako FK Brandýs nad Labem a rádi bychom spolu s našimi fanoušky malé Adriance pomohli.

Přispívat můžete skrz transparentní účet, jehož číslo je 123-1683350257/0100

 
Aktuální články
Z Brodu jsme si přivezli nejtěsnější porážku

Třetí zápas v Českém Brodě a třetí porážka 0:1. Bohužel ani ve třetím venkovním utkání se nám nepodařilo získat body a z Brodu tak...

 
Vítězství nad Rakovníkem přinesly premiérové branky

Série proher konečně prolomena. I díky premiérovým brankám Komárka a Nykodýma jsme porazili poslední celek tabulky TJ Tatran Rakovník 3:0....

 
V Mostě o prohře rozhodl 1.poločas

Naše série porážek se bohužel v Mostě natáhla již na číslo 4. Domácí rozhodli o svém vítězství již v 1.poločase.

 
Těsná prohra s Kladnem
 
Z Dobříše se vracíme bez bodu
 
Vysoká prohra s Chlumcem znamená konec v poháru
 
Tři hlavičky, tři branky, tři body
 
Sezóna zahájena výhrou nad Chomutovem
 
Rozhovor s předsedou klubu ke 120. výročí brandýského fotbalu
 
Umělá tráva k pronájmu
 
 
FK Brandýs nad Labem - kontakt: david.simon@esports.cz RSS