Patrik Zamazal: "Jedeme jednoznačně pro tři body"

10.05.2022 | Redakce

V neděli 15.5. odehrajeme od 17:00 zápas na hřišti Loun. Odjezd autobusu je ve 14:30 a sraz 14:15.

Tento soupeř si v jarní části nevede vůbec dobře, protože jeho bilance jedna výhra, čtyři remízy a čtyři prohry znamenají, že mají 31 bodů a jsou na 11.místě tabulky.

Před nedělním zápasem jsme se zeptali na pár otázek Patrika Zamazala.

Patriku, jak bys ohodnotil zápas proti Meteoru?

Do zápasu jsme dobře vstoupili a tlačili soupeře, což vyústilo v červenou kartu hned v 9.minutě. Toho jsme využili a vstřelili branku z přímého kopu. Poté jsme začali být zbytečně pasivní. Místo abychom pokračovali v tlaku a využili početní převahy, tak jsme nechali soupeře před koncem 1.poločasu vyrovnat na 1:1.
Do druhé půle jsme vstoupili o něco s větším nasazením a odměnou byla branka Folwarczneho na 2:1. Ihned potom mohl dát tutovou branku Svoboda, ale trefil jenom boční síť. V dalších minutách branka nepadla a my jsme mohli být rádi za tři body. Každopádně s naším výkonem nemůžeme být spokojený, musíme být více dominantní v držení míče a v překonávání defenzivního bloku soupeře.

Jak se připravujete na zápas s Lounama?

Jelikož hrajeme netradičně v neděli, tak byly tréninkové jednotky přehozeny na pondělí, čtvrtek a pátek, abychom před zápasem neměli dva dny rezervu a byli tak dostatečně připravený. Tento týden se v tréninkách zaměřujeme především na zakončení a poziční hry.

Co od soupeře očekáváš?
Víme, že soupeři se zatím na jaře moc nedaří, vyhrál pouze jedno utkání a to hned v úvodu proti Brodu. Nicméně musíme se soustředit především sami na sebe. Důležitý bude náš přístup k zápasu a také to, abychom se nepodřídili hře soupeře a snažili se být týmem, který bude jak dominantní na míči, tak i diktovat tempo hry.

S jakým cílem tam jedete?
Jedeme jednoznačně pro tři body. Věřím, že se pojedou podívat i fanoušci, kteří nám v cestě za vítezstvím pomůžou.

Díky za rozhovor.
Brandýs do toho!!!