V sobotu začíná jarní část v Chomutově

11.03.2022 | Redakce

Zimní příprava je za námi a v sobotu se utkáme v Chomutově proti místnímu fotbalovému kopu. Zápas začíná v 13:30. V článku si můžete připomenout všechna přípravná utkání a dozvědět se o aktuálních pohybech v kádru.

Přípravná utkání:

Brandýs nad Labem – Admira 2:1 (1:1)

Brandýs nad Labem – Benátky nad Jizerou 0:2 (0:1)

Brandýs nad Labem – Kosmonosy 3:1 (0:0)

Brandýs nad Labem – Zápy 2:4 (2:0)

Brandýs nad Labem – Velim 5:1 (3:0)

Brandýs nad Labem – Časlav 4:5 (2:3)

Brandýs nad Labem - Libiš 2:3 (0:1)

Šest utkání se hrálo v rámci domácího zimního turnaje, ve kterém jsme skončili na třetím místě.

Změny v kádru:

Z nedalekých Záryby černobílé barvy posiluje Martin Reisinger. Pracovitý a bojovný 22letý záložník zvýší konkurenci v záložní řadě. Taktéž do záložní řady přichází věkem ještě dorostenec Tobias Fabian, 18letý odchovanec mládežnického oddílu FKBB a syn našeho bývalého hráče Radka Fabiána patří mezi největší talenty brandýsko-boleslavské kopané poslední dekády.

Utkání v Chomutově

Zápas začíná v 13:30. Pojeďte spolu s hráči na utkání autobusem. Odjezd je v 10:30 ze hřiště. Sraz 15 minut předem.