Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V sobotu přivítáme SK Polaban Nymburk

21.03.2019 | Petr Špaček


Obě mužstva svá poslední utkání vyhrála. My jsme i v deseti urvali tři body na Kladně. Nymburk zvítězil v domácím prostředí nad Neratovicemi po pokutových kopech a napravil tak zaváhání z prvního jarního kola, když prohrál na umělé trávě v Sokolově s Březovou.

V podzimním utkání jsme si odvezli z Nymburka všechny tři body. Naše vítězství 1:0 zařídil po autovém vhazování vlastní brankou domácí Kotek. Nutno ale dodat, že v zápase jsme byli jasně lepší mužstvem a další své šance jsme nevyužili. V utkání panovala hlavně díky naším fanouškům skvělá atmosféra.

Náš tým je zatím na jaře bodově stoprocentní a velmi produktivní. Za dva zápasy jsme již nastříleli 7 branek. Největší měrou se na nich podíleli David Folwarczny (4 branky) a Jan Prokop (1 branka a 3 asistence). Doufejme, že v tom kluci budou pokračovat a navážou na své výkony z minulých dvou zápasů i v tomto utkání.

Přijďte si zpříjemnit sobotní dopoledne na Spořilov a podpořte naše hráče v zápase o další důležité body v boji o nejvyšší příčky. Předpověď slibuje slunečné počasí. Pokud mužstvo trenéra Hradeckého v sobotu vyhraje, tak se minimálně do odpoledne posune na první místo!

Brandýs do toho!

 
Aktuální články
V posledním domacím zápase jsme podlehli Mosteckému FK 1:3

V posledním domácím zápase jsme přivítali poslední celek tabulky Mostecký FK. (archivní foto)

 
Dvě krásné branky na vítězství nestačily

V předposledním domácím zápase jsme v polabském derby hostili sousední Neratovice. V podzimním utkání jsem se soupeřem na...

 
Čekání na výhru skončilo v zápase s Chomutovem

Po dlouhých sedmi zápasech jsme konečně na plno bodovali. Zápas jsme rozhodli ve druhém poločasu. Hattrickem se zaskvěl Šmejkal.

 
Dvě rychlé domácí branky v úvodu rozhodly utkání
 
Vyrovnané utkání v závěru rozhodl hostující Lohoyda
 
Obranu Rakovníku jsme nepřekonali a prohráli 0:1
 
Ve šlagru kola jsme vybojovali proti prvnímu pouze bod
 
V Ostré jsme branku nevstřelili
 
Nymburk jsme doma porazili 2:1
 
Zásluhou hattricku D. Folwarczného vezeme z Kladna 3 body
 
 
FK Brandýs nad Labem - kontakt: david.simon@esports.cz RSS