Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ohlednutí za podzimem pohledem statistiky I

28.12.2018 | Petr Špaček

Kdo nastřílel nejvíc branek? Dal Brandýs víc branek venku nebo doma a v kolika zápasech náš brankář neobdržel branku? Nejenom tyto informace se dozvíte v článku.

V Divizi B, kam nás před touto sezónou přeřadili, přezimujeme na šestém místě. V tabulce domácích zápasů jsme na místě pátém. Pokud by se počítala pouze venkovní utkání, umístili bychom se také na šestém místě.

Celkem jsme za podzimní část nastříleli 24 branek. Více branek vstřelily pouze tři týmy. Nejvíce jich ve skupině B nastřílela Hostouň a to 41. Doma jsme soupeřům nasázeli 16 branek, venku pak 8. Největší měrou se na tom tradičně podílel David Forlwarczny, který vstřelil 6 branek. Dále následuje letní posila ze sousední Staré Boleslavi Václav Šmejkal, který své 3 branky zaznamenal v jednom utkání. Celkem pět fotbalistů vstřelilo dvě branky a to Ondřej Janáček, Petr Pánek, Jan Prokop, František Klíma a Martin Kovařík. Jednu branku zaznamenali sváteční střelci Martin Kubeš, Jan Stross a Michal Dosoudil. Dvě branky si vstřelili soupeři sami.

S 18 obdrženými brankami je naše obrana spolu s dalšími dvěma soupeři sedmou nejlepší v soutěži. Venku jsme obdrželi 13 branek, doma pouze 5. Celkem šestkrát udržel Jakub Janáček čisté konto.

Pokud Brandýs vedl po prvním poločase, vždy dokázal zápas dovést do vítězného konce. Stalo se to celkem v 6 případech. Pokud byl v poločase stav nerozhodný, dvakrát se povedlo Brandýsu zvítězit a dvakrát zůstal remízový výsledek i po devadesáti minutách a museli rozhodnout pokutové kopy, dvakrát pak Brandýs prohrál. Naopak pokaždé kdy Brandýs po prvním poločase prohrával, tak na konci se vždy radoval soupeř.

Takový by podzim z pohledu statistik. Doufejme, že na jaře budou tyto čísla ještě o něco lepší než na podzim.

Zdroje: aplikace Můj Fotbal a livesport.cz

 
Aktuální články
Brandýs přivezl výhru z Dobříše!

Brandýští fotbalisté zvítězili ve třetím kole divizní skupiny B na hřišti Dobříše 0:2 a ani ve třetím utkání nové sezóny...

 
Českou Lípu jsme porazili 2:0

Ve třetím domácím utkání v řade jsme hostili fotbalový klub z České Lípy. Do sestavy se vrátil brankář Lukáš Lisa a Michal Dosoudil,...

 
Ústí jsme podlehli vysoko 0:10

V 1. kole MOL Cupu k nám zavítalo druholigové mužstvo z Ústí nad Labem. Utkání se nám bohužel nepovedlo a prohráli ho vysokým rozdílem...

 
První domácí utkání přineslo 2 body za výhru po pokutových kopech
 
V MOL Cupu postupujeme do dalšího kola
 
Přípravu jsme zakončili vítězstvím nad béčkem Viktorky Žižkov
 
První přípravný zápas branku nepřinesl
 
Novým trenérem se stal Martin Zamazal
 
 
FK Brandýs nad Labem - kontakt: david.simon@esports.cz RSS