Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ohlednutí za podzimem pohledem statistiky I

28.12.2018 | Petr Špaček

Kdo nastřílel nejvíc branek? Dal Brandýs víc branek venku nebo doma a v kolika zápasech náš brankář neobdržel branku? Nejenom tyto informace se dozvíte v článku.

V Divizi B, kam nás před touto sezónou přeřadili, přezimujeme na šestém místě. V tabulce domácích zápasů jsme na místě pátém. Pokud by se počítala pouze venkovní utkání, umístili bychom se také na šestém místě.

Celkem jsme za podzimní část nastříleli 24 branek. Více branek vstřelily pouze tři týmy. Nejvíce jich ve skupině B nastřílela Hostouň a to 41. Doma jsme soupeřům nasázeli 16 branek, venku pak 8. Největší měrou se na tom tradičně podílel David Forlwarczny, který vstřelil 6 branek. Dále následuje letní posila ze sousední Staré Boleslavi Václav Šmejkal, který své 3 branky zaznamenal v jednom utkání. Celkem pět fotbalistů vstřelilo dvě branky a to Ondřej Janáček, Petr Pánek, Jan Prokop, František Klíma a Martin Kovařík. Jednu branku zaznamenali sváteční střelci Martin Kubeš, Jan Stross a Michal Dosoudil. Dvě branky si vstřelili soupeři sami.

S 18 obdrženými brankami je naše obrana spolu s dalšími dvěma soupeři sedmou nejlepší v soutěži. Venku jsme obdrželi 13 branek, doma pouze 5. Celkem šestkrát udržel Jakub Janáček čisté konto.

Pokud Brandýs vedl po prvním poločase, vždy dokázal zápas dovést do vítězného konce. Stalo se to celkem v 6 případech. Pokud byl v poločase stav nerozhodný, dvakrát se povedlo Brandýsu zvítězit a dvakrát zůstal remízový výsledek i po devadesáti minutách a museli rozhodnout pokutové kopy, dvakrát pak Brandýs prohrál. Naopak pokaždé kdy Brandýs po prvním poločase prohrával, tak na konci se vždy radoval soupeř.

Takový by podzim z pohledu statistik. Doufejme, že na jaře budou tyto čísla ještě o něco lepší než na podzim.

Zdroje: aplikace Můj Fotbal a livesport.cz

 
Aktuální články
Pozvánka na PLES FOTBALISTŮ

FK Brandýs nad Labem vás srdečně zve na tradiční PLES FOTBALISTŮ, který se uskuteční 2.2.2019 od 20:00 v Kulturním domě...

 
Plán zimní přípravy A-týmu

V článku najdete seznam připravných zápasů na jarní část fotbalové sezóny. Svěřenci nového trenéra se poprvé v novém roce sejdou...

 
Návrat legendy: Sunkovského střídá Hradecký

Výbor FK Brandýs nad Labem na své minulé schůzi poděkoval za odvedenou práci trenéru Miroslavu Sunkovskému. Míra po třech úspěšných...

 
Suverénní výhra v Mostě vrátila Brandýs do hry o čelo tabulky
 
Těsná výhra nad Meteorem Brandýs udržela ve špičce
 
Paráda! Brandýs veze z Nymburka další výhru
 
Zaplněný Spořilov viděl porážku Brandýsa s Viktorkou Žižkov 1:4
 
Brandýský lazaret vyválčil proti Kladnu 2 body
 
A zase ten Piny! Z Ostrova vezeme výhru
 
Folwarczny sestřelil Libčany a Brandýs se těší na Viktorku Žižkov!
 
 
FK Brandýs nad Labem - kontakt: david.simon@esports.cz RSS