Suverénní výhra v Mostě vrátila Brandýs do hry o čelo tabulky

14.11.2018 | Jiří Weigl

Dobrý výkon nad trápícím soupeřem a tři body do vyrovnané tabulky po přesvědčivé výhře 1:4 si připsali fotbalisté Brandýsa ve 14. kole Fortuna Divize B. Branky vstřelili v první půli Prokop a domácí Vait do vlastní sítě, v úvodu druhé půle zvýšili Klíma s O. Janáčkem, za domácí korigoval v poslední minutě z penalty Dominik Valenta.

Nymburk jsme doma porazili 2:1

Díky dalším třem bodům jsme se posunuli tabulkou na druhé místo a na jaře jsme zatím nepoznali hořkost porážky.

V sobotu přivítáme SK Polaban Nymburk

Zásluhou hattricku D. Folwarczného vezeme z Kladna 3 body

Ve druhém utkání jarní části jsme zajížděli na půdu SK Kladno, celku z dolní poloviny tabulky, a chtěli potvrdit domácí výhru...

Jarní čast jsme odstartovali výhrou 4:1