Těsná výhra nad Meteorem Brandýs udržela ve špičce

29.09.2018 | Jiří Weigl

Fotbalisté FK Brandýs i ve čtvrtém domácím duelu zvítězili, tentokrát nad Meteorem Praha VIII po velmi dobrém výkonu 2:1. Skóre otevřel v první půli po pěkné akci Kubeš, hosté sice po přestávce rychle srovnali po trestném kopu Hanka, ale černobílým zajistil vítězství precizním trestným kopem Martin Kovařík. Brandýs měl ještě hodně šancí na změnu skóre, ale bohužel zůstaly nevyužity. To Meteor v Brandýse moc neukázal a zaslouženě jede domů s prázdnou.

Nymburk jsme doma porazili 2:1

Díky dalším třem bodům jsme se posunuli tabulkou na druhé místo a na jaře jsme zatím nepoznali hořkost porážky.

V sobotu přivítáme SK Polaban Nymburk

Zásluhou hattricku D. Folwarczného vezeme z Kladna 3 body

Ve druhém utkání jarní části jsme zajížděli na půdu SK Kladno, celku z dolní poloviny tabulky, a chtěli potvrdit domácí výhru...

Jarní čast jsme odstartovali výhrou 4:1