Paráda! Brandýs veze z Nymburka další výhru

27.08.2018 | Jiří Weigl

Třetí zápas nové divizní soutěže, třetí čisté konto, třetí výhra! Brandýští fotbalisté prožívají výborný vstup do soutěže. V Nymburce svěřenci Miroslava Sunkovského od počátku šli za bodovým ziskem, byli lepší a nebezpečnější. Odměna v podobě vítězné branky přišla v 73. minutě díky vlastnímu zásahu domácího Kotka. Poděkování patří i víc než padesátce brandýských příznivců.

Nymburk jsme doma porazili 2:1

Díky dalším třem bodům jsme se posunuli tabulkou na druhé místo a na jaře jsme zatím nepoznali hořkost porážky.

V sobotu přivítáme SK Polaban Nymburk

Zásluhou hattricku D. Folwarczného vezeme z Kladna 3 body

Ve druhém utkání jarní části jsme zajížděli na půdu SK Kladno, celku z dolní poloviny tabulky, a chtěli potvrdit domácí výhru...

Jarní čast jsme odstartovali výhrou 4:1