Brandýský lazaret vyválčil proti Kladnu 2 body

20.08.2018 | Jiří Weigl

Ve 2. kole FORTUNA Divize B přivítal Brandýs na svém stadionu neporažené SK Kladno. V první půli se domácím borcům zranili hned 4 hráči, což lze považovat za kuriozitu. V bojovném utkání se šancemi na obou stranách nakonec velmi slušná návštěva 420 diváků branku neviděla a v penaltové loterii byli úspěšnější domácí brandýští, kteří získali bod navíc.

Nymburk jsme doma porazili 2:1

Díky dalším třem bodům jsme se posunuli tabulkou na druhé místo a na jaře jsme zatím nepoznali hořkost porážky.

V sobotu přivítáme SK Polaban Nymburk

Zásluhou hattricku D. Folwarczného vezeme z Kladna 3 body

Ve druhém utkání jarní části jsme zajížděli na půdu SK Kladno, celku z dolní poloviny tabulky, a chtěli potvrdit domácí výhru...

Jarní čast jsme odstartovali výhrou 4:1