A zase ten Piny! Z Ostrova vezeme výhru

12.08.2018 | Jiří Weigl

Skvěle! V úvodním zápase na horké půdě nováčka z Ostrova nad Ohří před výbornou návštěvou brandýšťáci vybojovali první výhru v nové sezóně. Utkání rozhodla výstavní trefa kapitána Folwarczného z nastaveného času první půle. Hosté potom přežili platonický tlak Ostrova a sami mohli přidat další branky. Konečné skóre však zní 0:1.

Nymburk jsme doma porazili 2:1

Díky dalším třem bodům jsme se posunuli tabulkou na druhé místo a na jaře jsme zatím nepoznali hořkost porážky.

V sobotu přivítáme SK Polaban Nymburk

Zásluhou hattricku D. Folwarczného vezeme z Kladna 3 body

Ve druhém utkání jarní části jsme zajížděli na půdu SK Kladno, celku z dolní poloviny tabulky, a chtěli potvrdit domácí výhru...

Jarní čast jsme odstartovali výhrou 4:1