Generálním partnerem klubu se stala společnost AGEL a.s.!

06.04.2018 | Jiří Weigl

Vedení Fotbalového klubu Brandýs nad Labem oznamuje, že generálním partnerem klubu se stala společnost AGEL a.s. Logo této společnosti budou hráči FK Brandýs nosit na přední straně domácích i venkovních dresů.

Společnost AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Zdravotnická zařízení skupiny AGEL poskytují špičkové služby a disponují nejmodernějším přístrojovým vybavením. Díky špičkovým léčebným výsledkům a komplexnosti poskytované péče zaznamenává AGEL neustále rostoucí zájem nejen tuzemských, ale také zahraničních pacientů.

"Je to skvělá zpráva pro brandýský fotbal. Spolupráce se silným partnerem nám vytvoří předpoklady pro případné působení v divizi i pro příští sezónu. Představitelům společnosti AGEL a.s. bych rád jménem našeho klubu upřímně poděkoval, jejich podpory si nesmírně vážíme," uvedl místopředseda výboru FK Brandýs Jiří Weigl.